przedszkole

ul. Turmoncka 18
e-mail: p119@edu.um.warszawa.pl

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci rozpoczynających edukację przedszkolną, które odbędą się w dniach 21-25 czerwca 2021 r, w godzinach 16-17.

W czasie spotkań ustalony zostanie dogodny dla Państwa termin zebrania.

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek nt. Cyberzaburzenia u dzieci – co powinni wiedzieć rodzice. Domowa profilaktyka cyberuzależnień”.

Wykład w formie on-line odbędzie się 14 czerwca b.r. o godz. 18:00.

Spotkanie poprowadzi prof. Mariusz Jędrzejko – pedagog społeczny i specjalny, socjolog. Terapeuta uzależnień w nurcie eklektycznym, ekspert w dziedzinie cyberzaburzeń – twórca pierwszej polskiej klasyfikacji cyberdisorder. Dyrektor Naukowy Centrum Profilaktyki Społecznej, kieruje radą programową Fundacji Bonum Humanum

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: kskrzypczak@um.warszawa.pl do 11 czerwca b.r.

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy do zapoznania się z informatorem "Przedszkole w szkole"

Informator "Przedszkole w szkole" - plik do pobrania

Drodzy Rodzice,

Zapraszamy do zapoznania się z informacją na temat

nowego przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi na Odrowąża

Nowe przedszkole  - plik do pobrania

Drodzy Rodzice prosimy o zapoznanie się z nowymi wytycznymi GIS

Treść pisma w formie pdf

Nowe wytyczne GIS

- plik do pobrania

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną i decyzją dyrektora Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej 13, zostają zawieszone dyżury specjalistów w przedszkolach do odwołania.
Zachęcamy Państwa do telefonicznego lub mailowego kontaktu z naszą psycholog - panią Honoratą.
W sytuacjach wyjątkowo trudnych, gdzie ocenicie Państwo, że obecność p. psycholog jest niezbędna proszę o informację do wychowawcy grupy.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zgodnie z Uchwałą nr XXXV/1098/2020 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 27 sierpnia 2020 r. w sprawie zamiaru przekształcenia
Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13
w Warszawie, ul. Odrowąża 75 poprzez zmianę siedziby,
z dniem 1 kwietnia 2021 r. siedziba Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 13 zostanie zmieniona z ul. Odrowąża 75 na ul. Odrowąża 23.
Pełna treść uchwały jest dostępna pod adresem

ul. Turmoncka 18

e-mail: p119@edu.um.warszawa.pl