mgr Anna Biedruna

dyrektor przedszkola

PRZYJMUJE RODZICÓW/ INTERESANTÓW W KAŻDY PONIEDZIAŁEK ORAZ W KAŻDYM INNYM TERMINIE W GODZINACH PRACY PRZEDSZKOLA PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU TERMINU SPOTKANIA.

Wnioski i skargi dotyczące funkcjonowania przedszkola przyjmowane są ustnie i na piśmie. Pismo opatrzone winno być czytelnym imieniem i nazwiskiem osoby składającej. Brak podpisu traktowany jest jako anonim i nie podlega rozpatrzeniu.

Anna Biedruna nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczania wczesnoszkolnego

Studia podyplomowe -  kierunek - Organizacja i Zarządzanie Placówką Oświatową; uzupełniające studia magisterskie - kierunek Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną; studia licencjackie, kierunek - Pedagogika wczesnoszkolna.

Iwona Alkan - nauczyciel wychowania przedzkolnego i wczesnoszkolnego

Studia Podyplomowe - Wydział Zarządzania, kierunek  Organiazacja i zarządzanie placówką oświatową; studia magisterskie - Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka; studia licencjackie kierunek - pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna,

Anna Cachel - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Studia licencjackie oraz uzupełniające studia magisterskie kierunek - Pedagogika Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną; studium Nauczycielskie kierunek - Wychowanie Przedszkolne.

Joanna Gołębiewska - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczania początkowego

Studia podyplomowe - Zarządzanie Oświatą Instytut Badań Edukacyjnych; uzupełniające studia magisterskie - Zintegrowana Edukacja Wczesnszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną, studia licencjackie - kierunek Nauczanie Wczesnoszkolne z Elementami Wychowania Przedszkolnego, Studium Nauczycielskie, kierunek - Wychowanie Przedszkolne, Studium Kwalifikacyjne - kierunek Terapia pedagogiczna.

Ewa Kamińska - nauczyciel wychowania przedszkolnego, reedukator, pedagog terapeuta

Uzupełniające studia magisterskie kierunek - Pedagogika Przedszkolna, studia podyplomowe - Wspomaganie Dzieci z Problemami Rozwojowymi Uniwersytet Warszawski; studium Wychowania Przedszkolnego, studia licencjackie - kierunek- Wychowanie Przedszkolne.

Katarzyna Kokoszko - nauczyciel wychowania przedszkolnego, reedukator, pedagog terapeuta

Studia podyplomowe - Wspomaganie Dzieci z Problemami Rozwojowymi; uzupełniające studia magisterskie - Edukacja Wczesnoszkolna; studia licencjackie - kierunek Nauczanie Początkowe z Wychowaniem Przedszkolnym.

Danuta Krajewska-Czekaj - nauczyciel wychowania przedszkolnego i nauczania początkowego

Studia magisterskie - Zintegrowana Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną; studia licencjackie - Nauczanie Wczesnoszkolne z Elementami Wychowania Przedszkolnego, Studium Wychowania Przedszkolnego kierunek - Wychowanie Przedszkolne, Studium Przedmiotowo-Metodyczne kierunek - Nauczanie Początkowe.

Agnieszka Muszyńska - nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz nauczania początkowego, reedukator

Studia podyplomowe - kierunek Edukacja Początkowa z reedukacją (nauczanie dzieci w wieku 3-9 lat); uzupełniające studia magisterskie - kierunek Pedagogika Ogólna; studia licencjanckie - kierunek Pedagogika Turystyki i Rekreacji .

Katarzyna Pindelska    - nauczyciel wychowania przedszklonego

Studia licncjackie  kierunek - Wczesna Edukacja z Pedagogiką Opiekuńczą

Małgorzata Przerwa - nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego

Uzupełniające studia magisterskie -  kierunek Diagnoza i Terapia Pedagogiczna; studia licencjackie - kierunek pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna.

Agnieszka Stolarczyk - nauczyciel wychowania przedszkolnego

Studia magisterskie kierunek - Pedagogika Specjalna w zakresie Pedagogiki Terapeutycznej i Wychowania Przedszkolnego.

Sławomira Załęska - nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda, glottodydaktyk, diagnosta i terapeuta Integracji Sensorycznej, instruktor masażu Shantala, terapeuta ręki, doradca metodyczny ds przedszkolnych

Studia podyplomowe - Zarządzanie Oświatą; studia podyplomowe - Logopedia ogólna z glottodydaktyką, uzupełniające studia magisterskie kierunek - Pedagogika Ogólna, studia licencjackie - kierunek Pedagogika Przedszkolna , studium nauczycielskie kierunek - Wychowanie Przedszkolne.