Rekrutacja 2020/2021

Rekrutacja Ważne

Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola/szkoły pierwszego wyboru

będą mogli to zrobić w terminie do 23 kwietnia br.

Możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona 30 marca br. o godz. 13.00.

Do 23 kwietnia br. przedłużono również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych.

Dokumenty można przesłać na adres e-mail placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.

Rodzice, którzy już złożyli wnioski nie muszą ponownie ich składać.

---------------------------------------------------------------------------

Rekrutacja w trakcie zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i  szkołach

Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych  w przedszkolach i szkołach nie ma wpływu na terminy rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz klas I w szkołach podstawowych.

Zgodnie z harmonogramem do 20 marca br.  trwa etap składania wniosków/ zgłoszeń o przyjęcie do przedszkola/szkoły. Dokumenty należy złożyć w sekretariacie placówki pierwszego wyboru.

Wnioski/zgłoszenia oraz dokumenty potwierdzające spełnianie kryteriów można również nadać pocztą. W takiej sytuacji należy powiadomić przedszkole/szkołę pierwszego wyboru, np. drogą mailową,  o wysyłce dokumentów.

---------------------

Wszystkie informacje dotyczace rekrutacji do przedszkoli (harmonogram, kryteria i zasady rekrutacji) znajduja się na stronie Biura Edukacji m.st.Warszawy:

edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki

LISTA RZECZY DLA DZIECI ROZPOCZYNAJĄCYCH EDUKACJĘ PRZEDSZKOLNĄ

1. Koc o wymiarach 160 cm x 200 cm, pościel (sama poszwa)

2. Piżama

3. Kapcie, worek

4. Zapasowe ubranie (majteczki, rajstopki, bluzeczka, itp.) - na wszelki wypadek do pozostawienia na półce w szatni

5. Chusteczki higieniczne - (suche i nawilżające) - 3 op.

6. Teczki A4 na rysunki i karty pracy dziecka - 2 szt.

7. Wygodne ubranie niekrępujące ruchów dziecka i umożliwiające samoobsługę - najlepiej spodnie w gumkę lub same rajstopy (przynajmniej w pierwszym okresie pobytu)

8. Zaświadczenie od lekarza w przypadku poważniejszych schorzeń oraz alergii pokarmowych - prosimy wypisać listę produktów spożywczych, będących alergenami, których dziecko nie może spożywać.

PROSIMY O PODPISANIE WSZYSTKICH OSOBISTYCH RZECZY DZIECKA

adres e-mail: p119@edu.um.warszawa.pl